Дан школе

Дан школе 27.5.2016.

Дан школе
Као и сваке године и ове смо прославили Шантићев рођендан, Дан наше школе. Том приликом смо припремили пригодан програм за драге госте и пријатеље наше школе. За музички део програма била је задужена наставница музичке културе Снежана Жујић и хор и оркестар школе уз музичку подршку чланова Клуба класичне гитаре ,,Акорд“ из Бачке Паланке. Рецитаторе су припремале учитељица Орјана Теклић – Пецељ и наставница Наташа Шуњка. Програм је водила ученица Вишња Станковић. У оквиру програма видели смо и презентацију о годишњим активностима школе коју су припремиле учитељица Јадранка Самопјан и наставнице Милана Ловренчић и Биљана Шутић. Успешни ученици на такмичењима су награђени дипломама и књигама које им је уручила директорица Јадранка Вукановић.

Презентација

Дан школе 27.5.2015.