Razne druge aktivnosti tokom godine

ČITALAČKI KVIZ

U ponedeljak , 30. novembra, u našoj školi je održan kviz iz književnosti. Čitalački kviz je posvećen liku i delu Branka Ćopića. Pre početka kviza nastupili su članovi dramske sekcije učiteljice Jadrnke Samopjan i članovi recitatorske sekcije koju vode učiteljica Orjana i nastavnica Nataša. Pored učenika naše škole, u kvizu su učestvovali i učenici iz susednih škola, Osnovne škole ,,Braća Novakov“ iz Silbaša i Osnovne škole ,, 15. oktobar“ iz Pivnica. Učenike su pripremale njihove nastavnice Jaruška Ferhova iz Silbaša i Zuska Valenćik iz Pivnica. Učenike naše škole pripremao je nastavnik srpskog jezika Aleksandar Pavić. Učiteljice Orjana Teklić Pecelj i Dragana Čolaković i nastavnica srpskog jezika Nataša Šunjka kao članovi žirija nisu imale ni malo lak zadatak. Svi učesnici kviza pokazali su zavidno znanje. Najvažnije je da smo se svi lepo družili i zabavili.

KNJIŽEVNO EKOLOŠKO POPODNE U ŠKOLI
3.6.2015.