Razne druge aktivnosti tokom godine

Novi sajt iz engleskog jezika

Poštovani učenici, vaša nastavnica engleskog jezika, Milana Lovrenčić, vam je uredila jedan sajt na kojem možete dodatno vežbati ili pročitati neke zanimljivosti ako ste zainteresovani. Sajt se nalazi na sledećoj stranici

(označite link – desni klik- otvori u novom prozoru)

ČITALAČKI KVIZ

U ponedeljak , 30. novembra, u našoj školi je održan kviz iz književnosti. Čitalački kviz je posvećen liku i delu Branka Ćopića. Pre početka kviza nastupili su članovi dramske sekcije učiteljice Jadrnke Samopjan i članovi recitatorske sekcije koju vode učiteljica Orjana i nastavnica Nataša. Pored učenika naše škole, u kvizu su učestvovali i učenici iz susednih škola, Osnovne škole ,,Braća Novakov“ iz Silbaša i Osnovne škole ,, 15. oktobar“ iz Pivnica. Učenike su pripremale njihove nastavnice Jaruška Ferhova iz Silbaša i Zuska Valenćik iz Pivnica. Učenike naše škole pripremao je nastavnik srpskog jezika Aleksandar Pavić. Učiteljice Orjana Teklić Pecelj i Dragana Čolaković i nastavnica srpskog jezika Nataša Šunjka kao članovi žirija nisu imale ni malo lak zadatak. Svi učesnici kviza pokazali su zavidno znanje. Najvažnije je da smo se svi lepo družili i zabavili.

KNJIŽEVNO EKOLOŠKO POPODNE U ŠKOLI
3.6.2015.