Разне друге активности током године

Нови сајт из енглеског језика

Поштовани ученици, ваша наставница енглеског језика, Милана Ловренчић, вам је уредила један сајт на којем можете додатно вежбати или прочитати неке занимљивости ако сте заинтересовани. Сајт се налази на следећој страници

(означите линк – десни клик- отвори у новом прозору)

ЧИТАЛАЧКИ КВИЗ

У понедељак , 30. новембра, у нашој школи је одржан квиз из књижевности. Читалачки квиз је посвећен лику и делу Бранка Ћопића. Пре почетка квиза наступили су чланови драмске секције учитељице Јадрнке Самопјан и чланови рецитаторске секције коју воде учитељица Орјана и наставница Наташа. Поред ученика наше школе, у квизу су учествовали и ученици из суседних школа, Основне школе ,,Браћа Новаков“ из Силбаша и Основне школе ,, 15. октобар“ из Пивница. Ученике су припремале њихове наставнице Јарушка Ферхова из Силбаша и Зуска Валенћик из Пивница. Ученике наше школе припремао је наставник српског језика Александар Павић. Учитељице Орјана Теклић Пецељ и Драгана Чолаковић и наставница српског језика Наташа Шуњка као чланови жирија нису имале ни мало лак задатак. Сви учесници квиза показали су завидно знање. Најважније је да смо се сви лепо дружили и забавили.

КЊИЖЕВНО ЕКОЛОШКО ПОПОДНЕ У ШКОЛИ
3.6.2015.