Разне друге активности током године

ЧИТАЛАЧКИ КВИЗ

У понедељак , 30. новембра, у нашој школи је одржан квиз из књижевности. Читалачки квиз је посвећен лику и делу Бранка Ћопића. Пре почетка квиза наступили су чланови драмске секције учитељице Јадрнке Самопјан и чланови рецитаторске секције коју воде учитељица Орјана и наставница Наташа. Поред ученика наше школе, у квизу су учествовали и ученици из суседних школа, Основне школе ,,Браћа Новаков“ из Силбаша и Основне школе ,, 15. октобар“ из Пивница. Ученике су припремале њихове наставнице Јарушка Ферхова из Силбаша и Зуска Валенћик из Пивница. Ученике наше школе припремао је наставник српског језика Александар Павић. Учитељице Орјана Теклић Пецељ и Драгана Чолаковић и наставница српског језика Наташа Шуњка као чланови жирија нису имале ни мало лак задатак. Сви учесници квиза показали су завидно знање. Најважније је да смо се сви лепо дружили и забавили.

КЊИЖЕВНО ЕКОЛОШКО ПОПОДНЕ У ШКОЛИ
3.6.2015.