Posete, ekskurzije, izleti

EKSKURZIJA – BEOGRAD
Učenici naše škole odeljenja u Novoj Gajdobri bili su 17.10.2015. na zanimljivoj ekskurziji u Beogradu gde su posetili fantastičnu izložbu posvećenu Mihilu Pupinu, krstarili Savom i prošetali Kalemegdanom i centrom glavnog grada. Zahvaljujemo se kompaniji „Al Rawafed“ koja je finansirala ovo lepo putovanje.

POSETA MLEČNOM RESTORANU
Učenici III1, sa učiteljicom Orjanom, posetili su Mlečni restoran “ Univerzal “ u Gajdobri i na taj način produbili gradivo u okviru izbornog predmeta narodne tradicije, u okviru koga se učenici upoznavaju sa starim zanatima, jedan od njih je i pekarski.

EKSKURZIJA – BEOGRAD 1.6.2015. (razredna nastava Gajdobra)

EKSKURZIJA NOVI SAD-SREMSKA KAMENICA-PETROVARADIN 29.5.2015.
(razredna nastava Nova Gajdobra)

POSETA GERONTOLOŠKOM CENTRU
Učenici III2 sa učiteljicom Draganom Čolaković posetili su 18.5.2015. Gerontološki centar u Bačkoj Palanci i OŠ „Sveti Sava“ i prikazali predstavu „Doživljaji mačka Toše“.