Посете, екскурзије, излети

ЕКСКУРЗИЈА – БЕОГРАД
Ученици наше школе одељења у Новој Гајдобри били су 17.10.2015. на занимљивој екскурзији у Београду где су посетили фантастичну изложбу посвећену Михилу Пупину, крстарили Савом и прошетали Калемегданом и центром главног града. Захваљујемо се компанији „Al Rawafed“ која је финансирала ово лепо путовање.

ПОСЕТА МЛЕЧНОМ РЕСТОРАНУ
Ученици III1, са учитељицом Орјаном, посетили су Млечни ресторан “ Универзал “ у Гајдобри и на тај начин продубили градиво у оквиру изборног предмета народне традиције, у оквиру кога се ученици упознавају са старим занатима, један од њих је и пекарски.

ЕКСКУРЗИЈА – БЕОГРАД 1.6.2015. (разредна настава Гајдобра)

ЕКСКУРЗИЈА НОВИ САД-СРЕМСКА КАМЕНИЦА-ПЕТРОВАРАДИН 29.5.2015.
(разредна настава Нова Гајдобра)

ПОСЕТА ГЕРОНТОЛОШКОМ ЦЕНТРУ
Ученици III2 са учитељицом Драганом Чолаковић посетили су 18.5.2015. Геронтолошки центар у Бачкој Паланци и ОШ „Свети Сава“ и приказали представу „Доживљаји мачка Тоше“.