Sveti Sava

27.1.2017.

Današnji dan u našoj školi protekao je u znaku Svetog Save kako to i dolikuje jednoj školi. Učenici su svojom kreativnošću i radom uz pomoć svojih nastavnika i učitelja pripremili priredbu. Bilo je zaista svečano i u crkvi i u školi.

27.1.2016.
Školsku slavu Svetog Savu obeležili smo uz prigodan program u crkvi koji je pripremio veroučitelj Boris Kuzmanović sa učenicima koji pohađaju versku nastavu. Program je nastavljen u prostorijama škole sa predstavom „Sveti Sava u mojoj kući“ koju su pripremile nastavnica srpskog Nataša Šunjka i učiteljica Jadranka Samopjan sa učenicima članovima Dramske sekcije. Muzički deo programa pripremila je nastavnica muzičke kulture Snežana Žujić sa učenicima članovima Muzičke sekcije. Pevači Muzičke sekcije već drugu godinu za redom pevaju na Liturgiji za Svetog Savu.