Свети Сава

27.1.2017.

Данашњи дан у нашој школи протекао је у знаку Светог Саве како то и доликује једној школи. Ученици су својом креативношћу и радом уз помоћ својих наставника и учитеља припремили приредбу. Било је заиста свечано и у цркви и у школи.

27.1.2016.
Школску славу Светог Саву обележили смо уз пригодан програм у цркви који је припремио вероучитељ Борис Кузмановић са ученицима који похађају верску наставу. Програм је настављен у просторијама школе са представом „Свети Сава у мојој кући“ коју су припремиле наставница српског Наташа Шуњка и учитељица Јадранка Самопјан са ученицима члановима Драмске секције. Музички део програма припремила је наставница музичке културе Снежана Жујић са ученицима члановима Музичке секције. Певачи Музичке секције већ другу годину за редом певају на Литургији за Светог Саву.