Директорица Рајкица је угостила наше златне одбојкашице које су јој пренеле утиске са општинског такмичења. У уторак их у Бечеју очекује окружно такмичење. Желимо им много успеха и да се врате са још једном медаљом..

Пројекат „Мали велики научник“

У оквиру пројекта ,,Мали велики научник“ данас је одржан први део пројекта посвећеног данима науке у нашој школи. Ученици су имали прилику да виде занимљиве експерименте и сазнају занимљивости из математике, хемије и биологије. Пред њима су се појавили Питагора, Мендељејев, Марија Кири и Ајнштајн као водитељи кроз свет науке. Малишани из III1 и IV1 су уживали гледајући како се пред њиховим очима дешавају права мала чуда. Ни ученици старијих разреда нису остали равнодушни гледајући како настаје љубичаста магла, вештачка лава, како пасуљ плеше и још много тога. Да наука не буде баук потрудиле су се наставница хемије Јелена, наставница математике Наташа и наставница биологије Милана.