УЏБЕНИЦИ ЗА 4. и 8. РАЗРЕД

Поштовани родитељи,

у наставку овог обавештења можете преузети наруџбенице за уџбенике за четврти и осми разред 2021/2022 школску годину, као и пример уплатнице са објашњењем. Родитељи попуњавају наруџбеницу и прослеђују је агенцији „Ота Дунав“ из Бачке Паланке. Наруџбеницу могу предати лично на њиховој адреси, али и усликану или скенирану послати путем мејла, фејсбука, итд. За додатне информације можете се обратити агенцији на њихов број телефона 021/6041-200, 6041-323 или ел.адресу: otadunav@gmail.com . Плаћање се може извршити на три месечне рате по следећој динамици плаћања:

1. рата до 26. 04. 2021.   године

2. рата до 25. 05. 2021. године

3.рата до 10. 06. 2021. године

Кликом на  линк са називом разреда који вам је потребан и на „признаницу“ можете преузети потребене документе:

VIII Razred20Gajdobra

IV Razred20Gajdobra

PRIZNANICA15

Ученици који имају право на бесплатне уџбенике ће добити следеће уџбенике:

*У првом циклусу (први-четврти разред): српски, математика, свет око нас, природа и друштво и страни језик као обавезан предмет (енглески)

*У другом циклусу (пети-осми разред) добијају српски језик, математика, енглески, географија, историја, хемија, физика и билогија.

Дакле, уџбенике који нису горе наведени родитељи набављају сами. (изборни предмети, ликовно, музичко, техника и технологија – тит, информатика и други страни језик-немачки)