Обавештење- активности у јуну

Настава 1-16. јуна 2020.

Друго полугодиште за ученике осмог разреда се завршава у петак 5. јуна 2020. године.

Друго полугодиште за ученике од првог до седмог разреда у уторак 16. јуна 2020. године.

У периоду од понедељка 1. јуна до уторка 16. јуна школа организује посебне часове наставе на којима се пружа могућност ученицима да покажу бољи ниво постигнућа из одређене наставне области/теме у оквиру одговарајућег предмета.

За ученике осмог разреда:

Припремна настава за полагање завршног испита се организује од среде 3. јуна до понедељка 15. јуна 2020. године.

1.6.2020. године у 9:00 часова – ученици преузимају тестове из српског језика и комбиновани тест од одељењских старешина које враћају сутрадан 2.6.2020. године

Ученици обавезно тај дан треба да донесу у школу ђачке књижице са залепљеном фотографијом.

2.6.2020. године – полагање пробног завршног испита из математике у просторијама школе у Гајдобри (ученици ће бити распоређени у 3 учионице са по једним дежурним наставником по учионици и једним дежурним наставником у ходнику школе).

Ученици су у обавези да при уласку у школу и приликом израде теста користе заштитне маске и рукавице, које сами набављају.

Детаљно упутство за родитеље и ученике можете погледати на следећем линку:

Prilog-9-Uputstvo-za-ucenike-i-roditelje