ОБАВЕШТЕЊЕ- НАБАВКА УЏБЕНИКА

Поштовани родитељи,

у наставку овог обавештења можете преузети наруџбенице за уџбенике за 2020/2021 школску годину, као и пример уплатнице са објашњењем. Родитељи попуњавају наруџбеницу и прослеђују је агенцији „Ота Дунав“ из Бачке Паланке. Наруџбеницу могу предати лично на њиховој адреси, али и усликану или скенирану послати путем мејла, фејсбука, итд. За додатне информације можете се обратити агенцији на њихов број телефона 021/6041-200, 6041-323 или ел.адресу: otadunav@gmail.com . Плаћање се може извршити на три месечне рате по следећој динамици плаћања:

1.рата до 25.-ог маја 2020. године

2. рата до 25-ог јуна 2020. године

3. рата до 24-ог јула 2020. године

Што се тиче бесплатних уџбеника, претпоставка је да ће и ове године као и претходних година ученици са ИОП, корисници социјалне помоћи, треће и свако наредно дете (ако су старији браћа и сестре у систему школства) имати право на бесплатне уџбенике (осим ликовног, музичког, тио, информатика и други страни језик), међутим још увек немамо конкретне информације и инструкције у вези са бесплатним уџбеницима, те ћемо информације благовремено прослеђивати.

Кликом на  линк са називом разреда који вам је потребан и на „признаницу“ можете преузети потребене документе:

PRIZNANICA15

I Razred20Gajdobra