Упис у први разред и припремни предшколски програм

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД:

Поштовани родитељи,  упис деце у први разред основне школе, који традиционално почиње 1. априла, ове године ће, због актуелне ситуације и ванредног стања, почети касније. У први разред за школску  2020/2021. годину уписују се деца рођена од 1.марта 2013. до 28.фебруара 2014.године.

Уместо уписа, родитељи и други законски заступници ће од среде, 1. априла 2020. године бити у могућности да ступе у контакт са школом у коју желе да упишу своје дете преко нове услуге „Исказивање интересовања за упис у основну школу“ на Порталу еУправа.

Уколико родитељ и не искаже заинтересованост на овај начин, не доводи се у питање упис детета у први разред.

Родитељи  ће бити обавештени о датуму уписа и тестирања у основну школу чим исти буде био дефинисан.

УПИС У ППП:

У обавезан припремни предшколски програм за школску  2020/2021. годину уписују се деца рођена од 1.марта 2014. до 28.фебруара 2015.године. Упис се такође одлаже до даљњег, а школа ће обавестити родитеље по утврђивању датума уписа.

Уколико имате додатна питања и недоумице у вези уписа  у школу  или ппп и вртић, можете се обратити секретару школе на мејл адресу: osgajdobra.sekretar@gmail.com или на број телефона 060/ 762-054-0 сваког радног дана од 09,00 до 14,00 часова.

секретар школе: Весна Лаганчић