Обавештење

У циљу заштите ученика и запослених од  вируса   молимо све ученике, родитеље ученика и запослене  да се придржавају упутства Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Министарства здравља Републике Србије.

На следећем линку можете се упознати са препорукама: Dopis za direktore OŠ i SŠ

Уколико се примете било какви симптоми код деце који би могли да указују на присуство вируса, због безбедности истих и безбедности других, треба се обратити надлежним здравственим институцијама. телефони епидемиолошке службе за све информације су :064 894 52 35 и 011/2684566.

Такмичења и смотре ученика се не одлажу, већ је дато упутство на који начин ће се најбезбедније одвијати. Препорука је да се сва већа окупљања (манифестације и приредбе са више од сто учесника на затвореном простору) одложе.

Молимо све да се понашају одговорно, али да нема места комуникацији која шири панику и  непроверене информације.

Управа ОШ „Алекса Шантић“ Гајдобра-Нова Гајдобра