Летопис септембар 2019

Летопис септембар 2019. год.

Школска 2019/2020 год. је почела у понедељак 2.09.2019. год. према Правилнику о школском календару рада за основне школе на територији АПВ.

-Школу похађа 223 ученика од 1-8 разреда распоређених  у 16 оделења,две групе ППП и група вртића у целодневном боравку од 3,5 год. до поласка у припремни програм.

-Пријем за ученике првих разреда је организован

у оба објекта. Учитељи четвртих разреда су са ученицима припремили програм добродошлице новим ученицима.

-Чланови Савета МЗ Нова Гајдобра су уручили пригодне поклоне (школски прибор) свим ученицима који похађају школу у објекту Нова Гајдобра.Овом приликом у име запослених  и ученика им се захваљујемо за сву помоћ коју нам пружају последњих година.

-Уговор Енергентске ефикасности за објекат школе у Новој Гајдобри је потписала испред локалне самоуправе и Канцеларије за економски развој у Покрајинском секретаријату у Новом Саду гђ-ица Ана Фекете.

– Савет родитеља је конституисан на време.Одржана прва седница.

-Одржана седница Школског одбора,Педагошког колектива  и Наставничког већа.

-Одржан састанак  Актива васпитно-образовних установа на територији Бачке Паланка у објекту школе у Новој Гајдобри.

– Ватрогасна јединица Бачке Паланке је одржала предавање „Заштита од пожара“ ученицима 4 и 6 разреда.

-ПУ Бачка Паланка је одржала радионицу полазницима ППП на тему „Безбедност у саобраћају“.