ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЧЕТКУ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Поштовани родитељи и ученици,
Пријем првака ће се одржати 2.9.2019. године (понедељак) са почетком у:
09:00 часова – Гајдобра (учитељица Јадранка Самопјан)
08:00 часова – Нова Гајдобра (учитељица Драгана Чолаковић)
У понедељак ће се настава за све разреде од I до IV разреда бити реализована у првој смени од 08:00 часова
Од уторка настава ће се реализовати по сменама по следећем распореду:
-Ученици I1 и II1 разреда (учитељице Јадранка Самопјан и Драгана Шешум) разреда у Гајдобри ће похађати преподневну смену (8,00 часова),
-Ученици III1 и IV1 разреда (учитељице Орјана Теклић-Пецељ и Сања Бошковић) ће похађати поподневну смену (13,00 часова)
– Ученици I2 и II2 разреда (учитељице Драгана Чолаковић и Љиљана Мрачајац) разреда у Новој Гајдобри ће похађати преподневну смену (8,00 часова),
– Ученици II2 + IV2 (учитељица Тања Поповић) у Новој Гајдобри ће похађати поподневну смену (13,00 часова)
-Ученици од V – VIII разреда ће похађати преподневну смену, како у Гајдобри тако и у Новој Гајдобри (8,00 часова).
Почетак рада припремног предшколског програма- забавишта је 2.9.2019. године у 08,00 часова како у Гајдобри, тако и у Новој Гајдобри.
Пријем новоуписане деце у вртић у Гајдобри (мешовита група) је 2.9.2019. године у 8,00 часова.
СРЕЋНУ И УСПЕШНУ ШКОЛСКУ ГОДИНУ ЖЕЛИ ВАМ КОЛЕКТИВ
ОШ „АЛЕКСА ШАНТИЋ“ ГАЈДОБРА-НОВА ГАЈДОБРА!