Седмо међународно такмичење страних језика Willkommen 2019

18. маја 2019. године у Техничкој школи „9. мај“ у Бачкој Паланци одржано је седмо међународно такмичење из страних језика – Willkommen 2019, чији је организатор Немачко – аустријски културно едукативни центар Willkommen. Ове године је Техничка школа била домаћин, а учествовали су и ученици из Гимназије „20. октобар“ и ОШ „Алекса Шантић“. Укупно су учествовала 44 ученика! Наши ученици су се такмичили из енглеског и немачког језика. Наставница Мирјана Вранеш је водила ученике 4-1 одељења: И. Доленац, Н. Вуковић, В. Регељац, И. Мијановић, Ж. Топић и А. Хорватић, док је наставница Јована Карновић водила једну ученицу из 5-1, М. Јањић и једну из 7-1, М. Јовановић. Резултате такмичења ћемо сазнати тек за месец дана, а за ученике су спремљене вредне награде од граматика, преко речника до путовања у Беч које осваја прво место. Свим ученицима желимо срећу и надамо се путовању!