Такмичење рецитатора

9.марта је одржано такмичење рецитатора. Нашу школу је представљало укупно деветоро рецитатора. На Зонској смотри у Бачу која ће се одржати наредног викенда, нашу школу ће представљати четворо ученика: нижи узраст – Весна Крунић и Татјана Павловић (припремала их је учитељица Орјана Теклић-Пецељ) и средњи узраст – Огњена Пудар (припремала ју је наставница Наташа Шуњка) и Милица Јовановић (припремао ју је наставник Александар Павић). Још један у низу успеха наших рецитатора јер од 7 представника наше Општине који ће на српском језику говорити стихове на Зонској смотри, из наше школе је њих четворо. Поред ових ученика на данашњем такмичењу су учествовали и ученици: Аница Милановић, Симеон Божић, Миона Братић, Ана Дутина и Ања Марковић. Честитамо на успеху! Срећно у Бачу!