Летопис децембар 2018.

ЛЕТОПИС ДЕЦЕМБАР 2018.

-Реализован пројекат МПНТР о побољшању књижног фодна за школске библиотеке од стране одобрених издавача.Школска библиотека ће бити богатија за 25 књига за лектиру од 1-8 разреда,са наставним средствима из биологије, српског језика и ТИТ-а.

-Реализована активност професора физичке културе у оквиру ОФА –посета базена у Новом Саду.

-Одржан састанак актива директора и организован сусрет ШУНС-а у Бачкој Паланци.

-У оквиру Новогодишњег вашара су реализоване активности у вртићу,ППП групама у оделењима од 1-4 разреда у оба објекта.Пекара из Савиног села је донирала ситно пециво и колаче за полазнике предшколских група.Члан локалне самоуправе је припремио поделу новогодишњих пакетића за децу предшколског и школског узраста на платои испред школе. МЗ из Нове Гајдобре је донирала новогодишње пакетиће свим ученицима од ППП – 8 разреда и обезбедила позоришну представу. Овом приликом им се захвањујемо.

-Стучни актив за културну и јавну сарадњу школе је организовао час поезије где су уествовали поред ученика школе и еминентни дечији песници Драгутин Бег и Нанад Живков.

-Одржана седница Оделењских и Наставничког већа.