Летопис април 2018.

ЛЕТОПИС април 2018.

-Одржан пробни Завршни испит за ученике осмих разреда.

-За ученике осмих разреда организована промоција ССШ“Др.Радивој Увалић“ из Бачке Паланке.

Представници Покрајинског секретаријата за образовање,прописе,управи и националне мањине-националне заједнице у оквиру пројекта   „Секретаријат  ближи школама“ су посетили школу,обишли објекте и разговарали са директорицом.

– Реализована је дводневна екскурзија ученика осмих разреда 18. И 19. 04.2018. год. на релацији Гајдобра-Јагодина-Деспотовац.Ученици су у пратњи наставника обишли  у Јагодини:Земаљски музеј и Музеј воштаних фигура.Смештај уз вечерње дружење је организован у хотелу у Деспотовцу.На повратку кући обишли су Ресавску пећину и Манастир Манасија.

На екскурзији су реализовани сви садржаји према  плану.Захваљујемо се Туристичкој  организацији „ОТА-Дунав-ТРАДЕ“ .