Školska slava Sveti Sava

Školsku slavu Svetog Savu učenici i nastavnici će proslaviti u subotu 27.januara 2018. god. prema sledećem rasporedu aktivnosti:

-Nova Gajdobra:

8:00 čas. sečenje slavskog kolača u prostorijama škole uz prigodan program koji su pripremili nastavnici iz objekta škole u N.Gajdobri.

-Gajdobra:

9:00 čas.prisustvo liturgiji u hramu Sv.Petra i Pavla.Veroučitelj Boris Kuzmanović će na kraju liturgije sa učenicima prikazati jedan deo programa.Školski hor u pratnji profesorke Snežane Žujić će pratiti liturgiju.SPC u saradnji sa sveštenikom Novicom Rakićem će nagraditi učenike prvih razreda.

11:00 čas. U prisustvu svetosavskog kuma Babalj Danila,sveštenika,učenika i zaposlenih  sečenje slavskog kolača će se obaviti u prostorijama škole uz prigodan program koji su pripremili nastavnici iz matične škole.

Svim učenicima i zaposlenim članovima kolektiva čestitam školsku slavu Svetog Savu.