Школска слава Свети Сава

Школску славу Светог Саву ученици и наставници ће прославити у суботу 27.јануара 2018. год. према следећем распореду активности:

-Нова Гајдобра:

8:00 час. сечење славског колача у просторијама школе уз пригодан програм који су припремили наставници из објекта школе у Н.Гајдобри.

-Гајдобра:

9:00 час.присуство литургији у храму Св.Петра и Павла.Вероучитељ Борис Кузмановић ће на крају литургије са ученицима приказати један део програма.Школски хор у пратњи професорке Снежане Жујић ће пратити литургију.СПЦ у сарадњи са свештеником Новицом Ракићем ће наградити ученике првих разреда.

11:00 час. У присуству светосавског кума Бабаљ Данила,свештеника,ученика и запослених  сечење славског колача ће се обавити у просторијама школе уз пригодан програм који су припремили наставници из матичне школе.

Свим ученицима и запосленим члановима колектива честитам школску славу Светог Саву.