Летопис новембар 2017.

• Јесење уређење школског дворишта у Новој Гајдобри је почело акцијом Комуналпројекта из Бачке Палане који нам је омогућио 20-30 садница зимзеленог и листопадног  растиња (оморике,црног бора,храста и брезе).
  • Одржана је обука запослених радника на тему „Безбедност и заштита на раду“.
  • Четврти по реду Фестивал науке „Чуда су свуда око нас“ почиње у понедељак 6.112017. год. и трајаће до 10.11.2017. год.
  • Светског дана толеранције-16.новембра  Ст.тим за заштиту од дискриминације,насиља,злостављања и занемаривања је обележио кроз  едукативне радионице. ОШ“15 октобар“ из Пивница је организовала сусрете чланова Ученичког парламента.На састанку су присуствовали чланови  Ученичког парламента  наше школе и ОШ“Браћа Новаков“ из Силбаша.Парламентарци су представили своје планове,разменили искуства  и планирали заједничке активности за друго полугодиште.
  • Истовремено је одржан и „Читалачки квиз „за ученике 3 и 4 као и 5 и 6 разреда.На квизу су поред редовних школа које годинама организују овај квиз,ове године су нам се придружили и ученици из ОШ“Бранко Радичевић“ из Савиног Села.

Одржана седница Педагошког колегијума,Актива директора и Наставничког већа.

• Санирана је штета на пећима за централно грејање у оба објекта.
  • Школу је обишао инспектор за ванредне ситуације.
  • У сарадњи са МПНТР набављена је 50 нових наслова за школску библиотеку.
  • Од донације из задруге AL RAWAFED,Нова Гајдобра школа ће се поновити са новим намештајем у просторијама предшколске групе,за Музичку културу ће се набавити нови инструменти за оба објекта,а ученици и наставници који су учествовали у организацији четвртог фестивала науке ће бесплатно посетити исти фестивал у Београду.Захваљујемо се директору компаније на помоћи која ће нам побољшати услове рада и омогућити квалитетнији васпитно-образовни процес.