Летопис децембар 2017.

• Представници МУП-а су одржали предавање на тему заштита од пожара и заштита од техничко-технолошких опасности и елементарних непогода у 4 и 6 разреду у оба објекта школе.
  • На основу одлуке МПНТР,школа је обогатила школску библиотеку са 50 наслова.
  • Одржан састанак Педагошког колегијума,Савета родитеља,Одељенских и Наставничког већа.
  • Одржано је општинско такмичење из ОДБОЈКЕ.Школска екипа је заузела 3 место.

diplpma 2017-odbojka

• Наставници и ученици који су учествовали у реализацији четвртог Фестивала науке „Чуда су свуда око нас“,посетили су исти сајам“Један на један“ у Београду.Подршку око одласка у Баоград нам је омогућио стални донатор „AL RAWAFED“D.O.O. Београд.
  • Одржан новогодишњи концетр школског хора и клуба класичне гитаре „Акорд“ из Бачке Паланке.

IMG_20171207_082822

• Чаробни децембар:ученици,родитељи и наставници су на радионицама израђивали новогодишње поклоне:честитке,јелке,украсе за јелку,лампионе,украсне теглице и тд.Новогодишњи базар је трајао два дана у холу школе.
  • Школа се укључила у Хуманитарну акцију Друштва за помоћ ментално недовољно развијеним особама са куповином календара.
  • У ОШ“Бранко Ћопић“ у Младенову одржан је петнаести Божићни квиз за ученике 3 разреда на територији општине Бачка Паланка.Школску екипу је припремао и водио вероучитељ Борис Кузмановић.Као и до сада неша школа се успешно представила и освојила максималан број бодова.Божићни квиз организује и подржава Архијерејски намесник бачкопаланачки, Протонамесник Бране Миловац уз учешће вероучитеља.

veronauka-Bozićno kviz